Główna
Patron szkoły
Nadanie sztandaru
Baza szkoły
Koła zainteresowań
Szkoła z klasą
Kadra nauczycielska
Rok szkolny...
Sport
Humor szkolny
Teatr Teraz MY
Gazetka szkolna
Festiwal Kolęd
Dokumenty szkoły
Dla szóstoklasistów
Konkursy 2012/2013
Aktualności
Rada Rodziców
Plan lekcji
Przetargi

Licznik odwiedzin

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Budowlana 2, tel./fax: (025) 758 95 47, e-mail: minskgimnr2@o2.pl



SUKCESY SPORTOWE 2012/2013
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe
Kl. I
III miejsce - Szuba Sylwia
V miejsce - Pietrzkiewicz Julia
IV miejsce - Domański Sebastian
Kl. II
IV miejsce - Jankowska Maria
Miejskie Indywidualne Biegi Przełajowe
Kl. I
I miejsce - Szuba Sylwia
II miejsce - Pietrzkiewicz Julia
II miejsce - Domański Sebastian
Kl. II
I miejsce - Jankowska Maria
Kl. III
III miejsce - Abramowska Agnieszka
III miejsce - Rokita Jakub
III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
i I miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
skład drużyny:
Abramowska Agnieszka
Główka Olga
Dróżdż Eliza
Piętka Ewa
Kowalczyk Maria
Jankowska Maria
Szuba Sylwia
Pietrzkiewicz Sylwia
Pietrzkiewicz Paulina
Dziewulska Magda
Król Edyta
VI miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
i II miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
skład drużyny:
Filipek Damian
Gruba Arek
Rokita Jakub
Płachecki Bartek
Felczyk Grzegorz
Domański Sebastian
Walas Sebastian
Kiełczewski Adrian
Bajszczak Daniel
Wereda Maciej
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szóstek Piłkarski Chłopców
skład drużyny:
Wereda Maciej
Bajszczak Daniel
Jeżak Karol
Rokita Jakub
Płachecki Bartek
Felczyk Grzegorz
Gruba Arek
Filipek Damian
Walas Sebastian
Nowakowski Bartek
Cudny Paweł
III miejsce w Mistrzostwach Miasta Szóstek Piłkarski Dziewcząt
skład drużyny:
Weremiuk Marta
Jankowska Maria
Kowalczyk Maria
Piętka Ewa
Bortkiewicz Anna
Abramowska Agnieszka
Król Edyta
Pietrzkiewicz Paulina
Szuba Sylwia
Rokicka Kinga
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców i III miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce Ręcznej Chłopców
skład drużyny:
Rokita Jakub
Płachecki Bartosz
Nowakowski Bartek
Jeżak Karol
Zalewski Łukasz
Bielak Piotr
Mucha Mateusz
Gielo Adam
Krupa Bartosz
Bąkała Dominik
Raciborski Kamil
Kowalczyk Jakub
Radomski Mateusz
Domański Sebastian
III miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce Ręcznej Dziewcząt i VII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
skład drużyny:
Kozłowska Marlena
Witowska Magda
Makuch Aleksandra
Woźniewicz Zuzanna
Kondraciuk Ilona
Radzio Kinga
Sowa Wiktoria
Bortkiewicz Anna
Kolasińska Agata
Smoleńska Wiktoria
Rokicka Kinga
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców i II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce Koszykowej Chłopców
skład drużyny:
Mucha Mateusz
Bielak Piotr
Daśko Kamil
Patoleta Łukasz
Jeżak Karol
Gielo Adam
Radomski Mateusz
Płachecki Bartosz
Rokita Jakub
Komuda Cezary
Wereda Maciej
Krupa Bartosz
Nowakowski Bartosz
III miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce Koszykowej Dziewcząt i V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
skład drużyny:
Abramowska Agnieszka
Karczmarczyk Anna
Piątek Magda
Kielan Ada
Główka Olga
Kujszczyk Anna
Rutkowska Marta
Łubkowska
Prodacka
Kowalczyk Julia
Kwiatkowska Olga
Żołądek Weronika